Výkup nemovitostí

Vyplacení peněz do 48 hod

nemovitosti vykupujeme za hotové

Vykupujeme nemovitosti. Nemusíte čekat, až se najde kupec nemovitosti, za nemovitost vám zaplatíme okamžitě my, a to nejvyšší možnou částku. Vy tak máte peníze k dispozici okamžitě. Umíme řešit i složité životní situace. 

Ať už potřebujete rychle peníze na rozjezd podnikání, na umoření dluhů nebo na cokoli jiného, umíme vám pomoci tím, že odkoupíme vaši nemovitost nebo podíl na nemovitosti za hotové. Umíme vykoupit i dům či byt zatížený hypotékou nebo věcným břemenem. I pokud jste již v exekuci, může se najít řešení. Nebojte se ozvat, najdeme pro vás nejlepší řešení. 

Pro koho je vhodný výkup nemovitostí?

Výkup nemovitostí je vhodný pro ty, kdo potřebují svoji finanční situaci řešit rychle. Pro všechny, kteří nejsou schopni splácet své dluhy, aby je co nejdříve mohli splatit a nenarůstaly dále. Pro ty, co potřebují rychle peníze z jakéhokoli důvodu, například na rozjezd podnikání. Pro ty, kdo nemají čas čekat, až se najde vhodný kupec jejich nemovitosti. 

Naopak pokud máte času dostatek a potřebujete prodat nemovitost, doporučujeme klasický prodej nemovitosti zprostředkováním. V tom případě trvá obvykle několik měsíců, než se najde kupec nemovitosti, ale nemovitost prodáte za vyšší částku, pokud si počkáte.  I prodej nemovitosti zprostředkováním prodeje umíme zajistit

Výkup nemovitosti

Prodej nemovitosti zprostředkováním

Jak probíhá výkup nemovitosti?

1.

Kontaktujte nás na tel. +420 704 255 675 nebo nám zašlete poptávku formulářem. Ozveme se Vám zpět. 

2.

Zjistíme Vaše potřeby, možnosti a posoudíme situaci. Domluvíme se s Vámi na řešení.

3.

Zdarma vypracujeme návrh smlouvy na výkup nemovitosti a zařídíme vše potřebné. Převezmeme komunikaci s úřady a účastníky řízení.

4.

Podepíšete smlouvu a vyplatíme Vám ihned peníze.

Jaké nemovitosti vykupujeme?

Při výkupu nemovitostí se neomezujeme jen na výkup bytů a domů, ale vykupujeme i chaty, chalupy, obchodní, kancelářské a komerční prostory. Realizujeme i výkup pozemků. Provádíme výkup nemovitostí za hotové i u nemovitostí zastavených hypotékou, s věcným břemenem a vykupujeme i podíly na nemovitostech. Naši zkušení advokáti si dokáží poradit i se složitými příklady, například v dědickém řízení. Vykupujeme nemovitosti v osobním i družstevním vlastnictví. Neváhejte se na nás obrátit, vždy se budeme snažit pomoci vám situaci vyřešit ve váš prospěch tak, abyste získali maximální možnou cenu. 

Reference

Často kladené otázky

Nejprve vyplatíme všechny Vaše závazky přímo věřitelům a zbytek Vám zašleme na účet nebo předáme v hotovosti. Poskytujeme i zálohu až do výše 1 000 000 Kč.

Peníze Vám vyplatíme v co nejkratší možné lhůtě, zpravidla do 48 hod. Je potřeba ale počítat s Vaší součinností – podepsat náležité dokumenty. Pokud má nemovitost nějaké zatížení nebo nastala nějaká složitá situace, může se lhůta protáhnout na několik dní. Poskytujeme i zálohu až do výše 1 mil Kč.

Naše služby jsou zdarma, neplatíte žádné další poplatky. Za nemovitosti nabízíme v případě okamžitého výkupu 80-90 % tržní ceny, rozdíl 10-20 % kryje naše riziko a naši provizi.

Cena nemovitosti se určuje dle aktuálních cenových map dle skutečné tržní ceny nemovitosti, která je vyšší než odhadní cena. 

Výkup nemovitostí probíhá po celé České republice. Kanceláře máme v Hradci Králové, ale dojedeme za Vámi kamkoli.

Ano, po analýze všech závazků umíme vyřešit kombinace smluvní zástavy, exekutorské nebo soudcovské zástavy, příkaz k prodeji nemovitosti a další. I složité situace umíme řešit. Nebojte se na nás obrátit. Společně to zvládneme.

Ano, umíme dražbu zastavit, aby se nekonala.

Vše za Vás vyřídíme ZDARMA ve spolupráci s naším právním oddělením, které má bohaté zkušenosti i s těmi nejobtížnějšími případy. Pracujeme pro Vás tak, abychom Vám mohli pomoci a zároveň jste získali co možná nejvíce peněz z Vaší nemovitosti.

Příběhy našich klientů

Byt se zástavou 

Chtěli  jsme rychle  prodat byt,  na kterém jsme měli půjčku a smluvní zástavu. Zkoušeli jsme nejdříve realitní kanceláře. Jednu jsme vybrali a byli jsme ubezpečování makléřem, jak to půjde rychle a bez problémů. Uplynuly více jak tři měsíce a nás neúprosně  tlačil čas. Zájemci, kteří měli zájem, ti všichni ztroskotali, protože jim banka nechtěla poskytnout hypotéku kvůli zástavě s nebankovní půjčkou. Jelikož jsme měli vyhlédnutou novou nemovitost, již nešlo ztratit další dobu. Ukončili jsme spolupráci a našli jsme web zacnetejinak.cz. Navštívil nás zástupce firmy a vše během krátké doby jsme měli vyřízené. Společnost zaplatila potřebné finance na odblokování zástavy, poskytli nám zálohu, kterou jsme použili na rezervaci nemovitosti. 

Jako jediní měli řešení a tím nám zachránili nové bydlení a zbavili nás starosti s prodejem našeho původního bytu. Děkujeme za přístup a řešení.

Dědické řízení

V dědické řízení jsem nabyl podíl na rodinném domě po rodičích. Můj podíl byl ½  stejně jako mého sourozence. Dle znaleckého posudku, který byl pro dědické řízení zpracován, činila hodnota nemovitosti  3.400.000,- Kč. Bohužel naše vztahy nebyly ideální a představy natolik rozdílné, že jsme se nemohli dohodnout. Jelikož krátce platila novela občanského zákoníku o institutu předkupního práva, tak se dohoda čím dál víc rozplývala. Nejdříve se podíl musel nabídnout spoluvlastníkovi ke koupi.

Od dědictví uběhlo již více jak 10 měsíců a neobývaná nemovitost neměla ani základní údržbu. Odpověděl jsem na inzerci z internetu, kde nabízely firmy odkoupení nemovitosti. Nejvíce se jevila profesionálně a svým přístupem stránka www.zacnetejinak.cz. Zástupce firmy se obratem se mnou spojil a domluvili jsme postup. Zaslal jsem mailem pár fotografií a specifikaci s dispozicemi domu. Stanovili jsme si postup a během krátké doby bylo vše připraveno. Odsouhlasili jsme si zaslané dokumenty a již nám v obchodě nic nebránilo. I nemožné věci se s nimi vyřešily k mé spokojenosti.  

 

Call Now Button