Zpětný leasing nemovitosti. Nebojte se o  střechu nad hlavou!

Odkoupíme vaši nemovitost a necháme vás ji dále užívat

Výkup nemovitosti s nájmem

Rozumím vám, že opustit bydlení, které je vaším domovem, je náročné. Je však důležité si uvědomit, že pokud se včas zaměříme na řešení problémů, lze nalézt optimální cestu. Ačkoliv situace může být někdy složitá, většinou jsme pro vás našli řešení, s kterým budete moci zvládnout, jak se dostat z finanční tísně. 

Naším cílem je skutečně pomáhat klientům,kteří o to mají zájem,  aby neztratili svůj domov a nepropadli zoufalství kvůli dluhům.

Mnoho klientů se domnívá, že se to vyřeší samo, že to dobře dopadne. Nic se nevyřeší samo, a proto vám nemůžeme pomoci,

proto nás ani nekontaktujte !!!

Každý problém má své řešení! Exekuci, insolvenci nebo nařízenou dražbu nemovitosti nyní můžete rychle a jednoduše vyřešit. Zaplatíte všechny pohledávky a zbavíte se tíživých starostí.

Pomůžeme vám získat větší finanční hotovost, aniž byste museli procházet složitým administrativním procesem nebo dokonce přišli o vlastní bydlení. Odkoupíme vaši nemovitost a necháme vás ji dále užívat.

Postavte se zpátky na vlastní nohy

Zpětný leasing nemovitosti je optimální variantou, pokud jste v situaci, kdy se potřebujete zbavit insolvence, sjednotit a splatit půjčky nebo prostě z jakéhokoli důvodu získat rychle vyšší částku bez prokázání účelu nebo nahlížení do registru dlužníků.

Neptáme se proč, nabízíme řešení jak! Zpětný leasing můžeme nabídnout vlastníku jakékoliv nemovitosti. Poskytnout jej je možné k výkupu domu i bytu, ale také chalupy, chaty nebo pouhému podílu nemovitosti.

Zpětný leasing je řešením i pro případy odkupu nemovitostí vázaných hypotékou, se zástavou nebo věcným břemenem nebo v exekuci. Jediným mezníkem je, že výše dluhů nesmí převyšovat cenu nemovitosti.

Předkupní právo až na 5,5 let!

Vyřešíte problém s nedostatkem financí, nemusíte se bát bezesných nocí ani začarovaného kruhu, kdy jeden úvěr splácíte dalším. Můžete jednou provždy splatit všechny své závazky. A to vše, aniž by se cokoli faktického změnilo. Nemovitost neprodáváte definitivně! Nepřijdete o bydlení. Nabízíme vám možnost koupit nemovitost s předkupním právem.

Rychle a bez zbytečných komplikací

V řádech několika málo dní je vše vyřešeno! Na vaši poptávku reagujeme ihned, vypracujeme nabídku, posoudíme hodnotu nemovitosti a připravíme veškeré potřebné dokumenty.

Celou kupní částku převádíme bez průtahů na váš účet, možné je také předem čerpat i vysokou zálohu.

Sjednáme s vámi měsíční nájemné, váš dům zůstane vaším domovem. Získáte nejen peníze k vyřešení nepříjemné situace, ale také čas!

Jednotlivé kroky vám vždy vysvětlíme a vše řídíme po vzájemné dohodě. Jednáme o ceně nemovitosti i výšce pronájmu. Vždy garantujeme dohodnutou dobu odkupu zpět a konečnou cenu odkupu.

Služby realizujeme prostřednictvím profesionální partnerské společnosti a veškeré služby jsou vám poskytovány zdarma. Vypracujeme návrh smlouvy a převezmeme také veškerou komunikaci s úřady i účastníky řízení.

Vždy uděláme maximum pro vás. Budeme se snažit získat nejvýhodnější podmínky i nejvyšší možnou cenu pro odkup. Není třeba se bát, je na čase vše správně vyřešit!

Potřebuji peníze ihned

Pokud potřebujete peníze rychle a nemáte čas čekat, až se najde vhodný kupec nemovitosti s hypotékou a vyřídí se vše potřebné, máte možnost využít výkup nemovitosti s hypotékou. Vaši nemovitost vykoupíme my za nejvyšší možnou cenu. Peníze tak máte k dispozici ihned. 

Mám čas

Pokud na prodej nemovitosti zatížené hypotékou nespěcháte a máte několik měsíců čas, doporučujeme Vám klasické zprostředkování prodeje nemovitosti od realitní společnosti. Získáte tak pravděpodobně vyšší částku z prodeje nemovitosti, jen si budete muset počkat na vhodného kupce a vyřídit všechny náležitosti. Tuto službu umíme také zajistit. 

Chcete získat PDF Tahák zdarma?

Jednoduše zadejte svou emailovou adresu a já vám na ni ihned odešlu slíbené PDF: