Zpětný leasing nemovitosti

Nebojte se o  střechu nad hlavou!

dále ji budete běžně užívat

Vlastníte zadluženou nemovitost a chcete v ní dále bydlet?

Úplně chápeme, že  je těžké odstěhovat se z bytu nebo domu, kde jste zvyklí po celou dobu žít. Jistě máte i citové pouto. Jaké úsilí jste vynaložili, abyste to měli hezké , dle svých snů a představ. 

Mnohdy si proto klienti myslí, že nemají jinou možnost než svůj domov opustit. Jistě jste uvažovali o různých možnostech. Někdy je opravdu situace komplikovaná, avšak řešení se najde.

Proto vám podáme pomocnou ruku a řešení, které  finančně zvládnete. 

Hlavně nepřijdete o střechu nad hlavou.  Toto pro vás přináší několik výhod.

  • Zbavíte se strachu, že budete muset opustit svůj domov
  • Zbavíte se nepříjemných jednání  s věřiteli
  • Získáte čas  

Zpětný leasing nemovitosti

Opustit bydlení, které je vaším domovem, je náročné. Je však důležité si uvědomit, že pokud se včas zaměříme na řešení problémů, lze nalézt optimální cestu. Většinou jsme našli řešení, s kterým to  budete zvládat.

Naším cílem je skutečně pomáhat klientům, kteří o to mají zájem, aby neztratili svůj domov. V těchto situacích nabízíme speciální službu: vyplacení exekucí, smluvní zástavy.

Což je efektivní a citlivý způsob, jak nadále můžete užívat svůj domov, protože o něj nepříjdete.

Pomocí této služby vám pomůžeme nalézt cestu, jak udržet střechu nad hlavou a zároveň se oddlužit. 

Každý případ je jedinečný, a proto přistupujeme k našim klientům individuálně.

Nabízíme řešení na míru dle vašich časových možností, aby jste neměli svázané ruce. 

Toto řešení umožňuje klientům udržet si své bydlení. 

Díky našemu přístupu a zkušenostem v oblasti nemovitostí jsme schopni nabídnout řešení, které vám pomůže zachovat váš domov a zároveň vyřešit vaše finanční obtíže.

Naši spolupracovníci vám  poskytnou podporu a poradenství, které potřebujete v těžkých časech. Nejste v tom sami, jsme zde, abychom vám pomohli najít řešení a vrátit se na cestu finanční stability a bezpečí.

Mnoho klientů se domnívá, že se to vyřeší samo, že to dobře dopadne. Nic se nevyřeší samo, a proto vám nemůžeme pomoci,

proto nás ani nekontaktujte !!!

Postavte se zpátky na vlastní nohy

Výkup nemovitosti s nájmem je optimální variantou, pokud jste v situaci, kdy se potřebujete zbavit insolvence, sjednotit a splatit půjčky nebo prostě z jakéhokoli důvodu získat rychle vyšší částku bez prokázání účelu nebo nahlížení do registru dlužníků.

Neptáme se proč, nabízíme řešení jak! Zpětný leasing můžeme nabídnout vlastníku jakékoliv nemovitosti. Poskytnout jej je možné k výkupu domu i bytu, ale také chalupy, chaty nebo pouhému podílu nemovitosti.

Zpětný leasing je řešením i pro případy odkupu nemovitostí vázaných hypotékou, se zástavou nebo věcným břemenem nebo v exekuci. Jediným mezníkem je, že výše dluhů nesmí převyšovat cenu nemovitosti.

Předkupní právo až na 5,5 let!

Vyřešíte problém s nedostatkem financí, nemusíte se bát bezesných nocí ani začarovaného kruhu, kdy jeden úvěr splácíte dalším. Můžete jednou provždy splatit všechny své závazky. A to vše, aniž by se cokoli faktického změnilo. Nemovitost neprodáváte definitivně! Nepřijdete o bydlení. Nabízíme vám možnost koupit nemovitost s předkupním právem.

Rychle a bez zbytečných komplikací

V řádech několika málo dní je vše vyřešeno! Na vaši poptávku reagujeme ihned, vypracujeme nabídku, posoudíme hodnotu nemovitosti a připravíme veškeré potřebné dokumenty.

Celou kupní částku převádíme bez průtahů na váš účet, možné je také předem čerpat i vysokou zálohu.

Sjednáme s vámi měsíční nájemné, váš dům zůstane vaším domovem. Získáte nejen peníze k vyřešení nepříjemné situace, ale také čas!

Jednotlivé kroky vám vždy vysvětlíme a vše řídíme po vzájemné dohodě. Jednáme o ceně nemovitosti i výšce pronájmu. Vždy garantujeme dohodnutou dobu odkupu zpět a konečnou cenu odkupu.

Služby realizujeme prostřednictvím profesionální partnerské společnosti a veškeré služby jsou vám poskytovány zdarma. Vypracujeme návrh smlouvy a převezmeme také veškerou komunikaci s úřady i účastníky řízení.

Vždy uděláme maximum pro vás. Budeme se snažit získat nejvýhodnější podmínky i nejvyšší možnou cenu pro odkup. Není třeba se bát, je na čase vše správně vyřešit!

Potřebuji peníze ihned

Pokud potřebujete peníze rychle a nemáte čas čekat, až se najde vhodný kupec nemovitosti s hypotékou a vyřídí se vše potřebné, máte možnost využít výkup nemovitosti s hypotékou. Vaši nemovitost vykoupíme my za nejvyšší možnou cenu. Peníze tak máte k dispozici ihned. 

Mám čas

Pokud na prodej nemovitosti zatížené hypotékou nespěcháte a máte několik měsíců čas, doporučujeme Vám klasické zprostředkování prodeje nemovitosti od realitní společnosti. Získáte tak pravděpodobně vyšší částku z prodeje nemovitosti, jen si budete muset počkat na vhodného kupce a vyřídit všechny náležitosti. Tuto službu umíme také zajistit. 

Zdroj:

https://www.justice.cz/soudy

https://www.ekcr.cz/

Nezávazná konzultace

Potřebujete více informací?

Pokud potřebujete doptat se na řešit konkrétní případ, napište nám nebo zavolejte
+420 704 255 675
Rádi vám podáme informace.Konzultace pro vás zdarma

Chcete získat PDF Tahák zdarma?

Jednoduše zadejte svou emailovou adresu a já vám na ni ihned odešlu slíbené PDF: