Potřebujete prodat nemovitost? Nechte starosti na nás

Postaráme se o prodej vaší nemovitosti za nejvyšší cenu

Máme bohaté zkušenosti, s každým prodejem si umíme poradit

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete prodat vaši nemovitost z důvodů stěhování? Chcete umořit hypotéku nebo byste rádi získali prostředky na novou investici? Ať už máte jakýkoli důvod k prodeji nemovitosti, pomůžeme vám s prodejem od A do Z. Prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. 

U nás máte jistotu kvalitních služeb, kompletního servisu a výhodné ceny. Zajistíme realitní a právní servis, katastr i další úřady. 

Navíc máme dlouholeté zkušenosti s komplikovanými případy prodejů nemovitostí, díky čemuž umíme prodat prakticky jakoukoli nemovitost.

Prodejte nemovitost za správnou cenu. Poraďte se s odborníky

V dnešní době ceny rostou velmi rychle. Máme aktuální přehled o trhu, známe cenovou hladinu, orientujeme se v nabídce a poptávce napříč regiony. Nastavíme vám výhodnou prodejní cenu. 

Komplikované případy jsou naším denním chlebem:

Spěcháte? Potřebujete peníze ihned?

Počítejte s tím, že klasický prodej nemovitosti zprostředkováním trvá většinou kolem 5 měsíců. Musí se najít kupec, vyřizují se finance a katastr nemovitostí. Pokud spěcháte a potřebujete peníze dříve, umíme vám také pomoci. Nabízíme okamžitý výkup nemovitostí. Výkup nemovitosti znamená, že nemovitost od vás vykoupíme přímo my a vy tak máte peníze ihned.

Ať už potřebujete prodat nemovitost z jakéhokoliv důvodu, zajistíme vám kompletní servis. Nechte starosti s prodejem nemovitosti na nás.

Výkup nemovitosti ihned

Klasický prodej nemovitosti zprostředkováním

Call Now Button