Potřebujete peníze opravdu rychle?

Nepůjčujeme peníze, ale za vaši nemovitost vám vyplatíme peníze okamžitě

Potřebujete rychle peníze na podnikání nebo jiné aktivity?

Někdy se stane, že člověk potřebuje z nějakého důvodu peníze okamžitě. Může to být například na rozjezd podnikání, na vyplacení partnera po rozvodu, na vyplacení jiného dědice…Pokud hledáte řešení, máme ho pro vás. Nabízíme okamžitý výkup nemovitostí, kdy peníze můžete dostat do 48 hod. 

Máte dluhy a potřebujete je okamžitě splatit?

Potřebujete nutně půjčit peníze na splacení dluhu? Pokud řešíte tuto situaci a uvažujete o půjčce, ZASTAVTE SE a zamyslete se, k čemu to povede. Další půjčkou se nejspíše dostanete do dluhové pasti. Vaše dluhy se jen přesunou jinam a nakonec můžete přijít o střechu nad hlavou s velkými dluhy. Neodkládejte opravdové řešení, zbavte se dluhů jednou provždy a začněte znovu s čistým štítem. Rozhodnutí je mnohdy těžké a nepředstavitelné, ale jediné opravdu funkční. Splácení dluhů další nevýhodnou půjčkou a půjčky v exekuci nic nevyřeší. 

Jak vám můžeme pomoci?

Pokud vlastníte nějakou nemovitost, dokážeme vám pomoci. Vykupujeme nemovitosti za nejvyšší možnou cenu, kdy peníze získáte okamžitě bez hledání kupce. Tento způsob je dle našich zkušeností nejvýhodnější variantou pro vás, jak se dostat z dluhů i jak získat peníze ihned bez nevýhodných úvěrů. Navíc tímto rychlým krokem opět získáte svobodu ve svém životě. Podívejme se na srovnání nebankovní půjčky a výkupu nemovitosti. Předpokládejme, že vlastníte nemovitost v hodnotě 2 000 000 Kč a potřebujete půjčit  1 000 000 Kč. Nemáte čas a potřebujete sehnat peníze rychle. Podívejte se na příklad níže v tabulce.

Rádi vám předložíme řešení přímo pro vás i výpočet varianty vám na míru. Zdarma, nezávazně a rychle. 

1. Nebankovní půjčka

Odhadní cenu stanovuje nebankovní společnost dle znaleckého posundu

Nebankovní společnosti Vám půjčí do maximální výše 50 % z ceny nemovitosti, aby se vyhnuli rizikům.

50 % z ceny nemovitosti = maximální půjčka 1 000 000 Kč

Toto je příklad běžného úroku. Úroky  v současné době začínají na 10 %, dle bonity. RPSN (započteny všechny poplatky a náklady spojené s půjčkou) se pohybuje kolem 15 % a více. POZOR, jde o roční úrok a anuitní splácení – výpočet splátky je složitější, nejde o celkových 10 % z půjčky.

Doba splatnosti je max. 10 let, zde jsme použili maximální možnou dobu splácení.

Vypočteno s ohledem na úrok 10 % a dobu splácení 10 let. Ve skutečnosti zaplatíte více, protože zaplatíte ještě většinou další poplatky za zřízení úvěru, ale to pro příklad nebereme v potaz.

Celkem zaplatíte 1 583 040 Kč

(13192 x 10 let x 12 měsíců)

1 583 040 – 1 000 000 = 583 040 Kč

Celkem přeplatíte (zaplatíte na úrocích) 583 040 Kč, což je 58,3% z půjčené částky!

2. Výkup nemovitosti

Odhadní cenu stanovujeme na základě aktuálních cenových map dle skutečné tržní ceny.

Odkoupíme Vaši nemovitost za 80 % tržní ceny, abychom Vám mohli nabídnout peníze ihned. Nemovitost vykupujeme přímo my, takže nečekáte, až se najde kupec nemovitosti.

80 % z 2 000 000 Kč  = 1 600 000 Kč. 

Z hodnoty nemovitosti  2 000 000 Kč dostanete jen 80 %, tj, přijdete o 400 000 Kč, než kdybyste měli čas a počkali si na kupce třeba půl roku. Je to cena za to, že budete mít peníze okamžitě, ale pořád je to výhodnější řešení, než využít nevýhodný úvěr a upsat se lichvářům. 

Oproti nebankovní půjčce tak ušetříte nejméně 183 040 Kč (583 040 – 400 000), ale nejspíše ještě více, protože jsme do příkladu nezahrnuli další poplatky spojené s vyřízením úvěru. Za výkup nemovitosti už neplatíte žádné další poplatky.

Proč se vyhnout půjčce

Proč využít výkup nemovitosti

Vlastníte nemovitost, ale nechcete ji prodat, protože v ní bydlíte?

Chápeme, že je těžké odstěhovat se z bytu nebo domu, kde jste zvyklí žít. Mnohdy si proto klienti myslí, že nemají jinou možnost než si vzít další půjčku, než aby uvažovali o prodeji nemovitosti. Jenže s další půjčkou se dostanou do kolotoče dalších splátek a dluhy se jen zvětší. Přitom pokud se problémy řeší včas, řešení lze nalézt. Někdy je opravdu situace komplikovaná a řešení se nenajde, ale většinou Vám umíme podat pomocnou ruku a najít Vám nový levnější byt nebo podnájem, který zvládnete splácet nebo Vám na něj zbyde z prodeje nemovitosti ještě hotovost.  Nebojte se na nás obrátit, snažíme se našim klientům opravdu pomoci, aby nezůstali bez střechy nad hlavou a zároveň aby nespadli do zoufalé situace kvůli dluhům. 

Příběhy našich klientů

Byt se zástavou 

Chtěli  jsme rychle  prodat byt,  na kterém jsme měli půjčku a smluvní zástavu. Zkoušeli jsme nejdříve realitní kanceláře. Jednu jsme vybrali a byli jsme ubezpečování makléřem, jak to půjde rychle a bez problémů. Uplynuly více jak tři měsíce a nás neúprosně  tlačil čas. Zájemci, kteří měli zájem, ti všichni ztroskotali, protože jim banka nechtěla poskytnout hypotéku kvůli zástavě s nebankovní půjčkou. Jelikož jsme měli vyhlédnutou novou nemovitost, již nešlo ztratit další dobu. Ukončili jsme spolupráci a našli jsme web zacnetejinak.cz. Navštívil nás zástupce firmy a vše během krátké doby jsme měli vyřízené. Společnost zaplatila potřebné finance na odblokování zástavy, poskytli nám zálohu, kterou jsme použili na rezervaci nemovitosti. 

Jako jediní měli řešení a tím nám zachránili nové bydlení a zbavili nás starosti s prodejem našeho původního bytu. Děkujeme za přístup a řešení.

Dědické řízení

V dědické řízení jsem nabyl podíl na rodinném domě po rodičích. Můj podíl byl ½  stejně jako mého sourozence. Dle znaleckého posudku, který byl pro dědické řízení zpracován, činila hodnota nemovitosti  3.400.000,- Kč. Bohužel naše vztahy nebyly ideální a představy natolik rozdílné, že jsme se nemohli dohodnout. Jelikož krátce platila novela občanského zákoníku o institutu předkupního práva, tak se dohoda čím dál víc rozplývala. Nejdříve se podíl musel nabídnout spoluvlastníkovi ke koupi.

Od dědictví uběhlo již více jak 10 měsíců a neobývaná nemovitost neměla ani základní údržbu. Odpověděl jsem na inzerci z internetu, kde nabízely firmy odkoupení nemovitosti. Nejvíce se jevila profesionálně a svým přístupem stránka www.zacnetejinak.cz. Zástupce firmy se obratem se mnou spojil a domluvili jsme postup. Zaslal jsem mailem pár fotografií a specifikaci s dispozicemi domu. Stanovili jsme si postup a během krátké doby bylo vše připraveno. Odsouhlasili jsme si zaslané dokumenty a již nám v obchodě nic nebránilo. I nemožné věci se s nimi vyřešily k mé spokojenosti.  

 

Call Now Button