Postaráme se o vaši nemovitost s věcným břemenem

Odkoupíme i jednotlivé podíly na nemovitosti a byty zatížené věcným břemenem

Jsme společnost, která se specializuje na rychlý výkup nemovitostí. Naše služby jsou určené hlavně pro ty, co spěchají a potřebují peníze okamžitě. Umíme řešit i složité případy, například nemovitosti zatížené věcným břemenem, zástavou. Odkoupíme nemovitosti nebo jen podíl na nemovitostech i v případě nemovitostí  zatížených exekucí. 

Výkup spoluvlastnického podílu na nemovitosti

Prodej spoluvlastnického podílu bytu, domu nebo jiné nemovitosti je teď výrazně snazší díky novele Občanského zákoníku z roku 2020, která výrazně omezila předkupní právo při prodeji spoluvlastnického podílu. Vykupujeme podíly na nemovitostech za nejvyšší možnou cenu. Pokud řešíte tyto situace ohledně prodeje spoluvlastnického podílu nemovitosti, jste tu správně:

Výkup nemovitostí s věcným břemenem

Řešíte prodej domu nebo bytu s věcným břemenem? Nabízíme rychlý výkup nemovitostí s věcným břemenem. Zajistíme zdarma vše potřebné, o nic se nemusíte starat. Vyřešíme smlouvy, katastr i další úřady. Máme dlouholeté zkušenosti s výkupem nemovitostí s věcným břemenem. Pokud řešíte tyto situace, jste tu správně:

Výkup zděděné nemovitosti

Pokud řešíte prodej zděděné nemovitosti, můžeme vám pomoci. Odkoupíme od vás zděděnou nemovitost okamžitě, nemusíte čekat na vhodného kupce. Mnohdy je dědictví složitá a stresová záležitost, zejména v případech, kdy se vyskytne více dědiců jedné nemovitosti a neumějí se dohodnout. Se složitými právními situacemi ohledně nemovitostí máme bohaté zkušenosti a umíme Vám poradit. Provedeme celý proces za vás, i v případě, že se nemůže domluvit s ostatními. Umíme řešit i situace, kdy je některý z dědiců v exekuci. K nemovitosti připravíme smluvní dokumentaci, aby vše bylo v souladu s právními předpisy a zákony o převodu nemovitosti. Dohodneme se na ceně, kterou vám vyplatíme na účet, a to obratem po podpisu smluvní dokumentace  Pokud tedy řešíte tyto situace ohledně prodeje zděděné nemovitosti, obraťte se na nás:

Výkup nemovitosti ihned

Klasický prodej nemovitosti zprostředkováním

Příběhy našich klientů

Byt se zástavou 

Chtěli  jsme rychle  prodat byt,  na kterém jsme měli půjčku a smluvní zástavu. Zkoušeli jsme nejdříve realitní kanceláře. Jednu jsme vybrali a byli jsme ubezpečování makléřem, jak to půjde rychle a bez problémů. Uplynuly více jak tři měsíce a nás neúprosně  tlačil čas. Zájemci, kteří měli zájem, ti všichni ztroskotali, protože jim banka nechtěla poskytnout hypotéku kvůli zástavě s nebankovní půjčkou. Jelikož jsme měli vyhlédnutou novou nemovitost, již nešlo ztratit další dobu. Ukončili jsme spolupráci a našli jsme web zacnetejinak.cz. Navštívil nás zástupce firmy a vše během krátké doby jsme měli vyřízené. Společnost zaplatila potřebné finance na odblokování zástavy, poskytli nám zálohu, kterou jsme použili na rezervaci nemovitosti. 

Jako jediní měli řešení a tím nám zachránili nové bydlení a zbavili nás starosti s prodejem našeho původního bytu. Děkujeme za přístup a řešení.

Dědické řízení

V dědické řízení jsem nabyl podíl na rodinném domě po rodičích. Můj podíl byl ½  stejně jako mého sourozence. Dle znaleckého posudku, který byl pro dědické řízení zpracován, činila hodnota nemovitosti  3.400.000,- Kč. Bohužel naše vztahy nebyly ideální a představy natolik rozdílné, že jsme se nemohli dohodnout. Jelikož krátce platila novela občanského zákoníku o institutu předkupního práva, tak se dohoda čím dál víc rozplývala. Nejdříve se podíl musel nabídnout spoluvlastníkovi ke koupi.

Od dědictví uběhlo již více jak 10 měsíců a neobývaná nemovitost neměla ani základní údržbu. Odpověděl jsem na inzerci z internetu, kde nabízely firmy odkoupení nemovitosti. Nejvíce se jevila profesionálně a svým přístupem stránka www.zacnetejinak.cz. Zástupce firmy se obratem se mnou spojil a domluvili jsme postup. Zaslal jsem mailem pár fotografií a specifikaci s dispozicemi domu. Stanovili jsme si postup a během krátké doby bylo vše připraveno. Odsouhlasili jsme si zaslané dokumenty a již nám v obchodě nic nebránilo. I nemožné věci se s nimi vyřešily k mé spokojenosti.  

 

Call Now Button