Postaráme se o vaši nemovitost s věcným břemenem

Odkoupíme i jednotlivé podíly na nemovitosti a byty zatížené věcným břemenem

Jsme společnost, která se specializuje na rychlý výkup nemovitostí. Naše služby jsou určené hlavně pro ty, co spěchají a potřebují peníze okamžitě. Umíme řešit i složité případy, například nemovitosti zatížené věcným břemenem, zástavou. Odkoupíme nemovitosti nebo jen podíl na nemovitostech i v případě nemovitostí  zatížených exekucí. 

Výkup spoluvlastnického podílu na nemovitosti

Prodej spoluvlastnického podílu bytu, domu nebo jiné nemovitosti je teď výrazně snazší díky novele Občanského zákoníku z roku 2020, která výrazně omezila předkupní právo při prodeji spoluvlastnického podílu. Vykupujeme podíly na nemovitostech za nejvyšší možnou cenu. Pokud řešíte tyto situace ohledně prodeje spoluvlastnického podílu nemovitosti, jste tu správně:

Výkup nemovitostí s věcným břemenem

Řešíte prodej domu nebo bytu s věcným břemenem? Nabízíme rychlý výkup nemovitostí s věcným břemenem. Zajistíme zdarma vše potřebné, o nic se nemusíte starat. Vyřešíme smlouvy, katastr i další úřady. Máme dlouholeté zkušenosti s výkupem nemovitostí s věcným břemenem. Pokud řešíte tyto situace, jste tu správně:

Výkup zděděné nemovitosti

Pokud řešíte prodej zděděné nemovitosti, můžeme vám pomoci. Odkoupíme od vás zděděnou nemovitost okamžitě, nemusíte čekat na vhodného kupce. Mnohdy je dědictví složitá a stresová záležitost, zejména v případech, kdy se vyskytne více dědiců jedné nemovitosti a neumějí se dohodnout. Se složitými právními situacemi ohledně nemovitostí máme bohaté zkušenosti a umíme Vám poradit. Provedeme celý proces za vás, i v případě, že se nemůže domluvit s ostatními. Umíme řešit i situace, kdy je některý z dědiců v exekuci. K nemovitosti připravíme smluvní dokumentaci, aby vše bylo v souladu s právními předpisy a zákony o převodu nemovitosti. Dohodneme se na ceně, kterou vám vyplatíme na účet, a to obratem po podpisu smluvní dokumentace  Pokud tedy řešíte tyto situace ohledně prodeje zděděné nemovitosti, obraťte se na nás:

Výkup nemovitosti ihned

Klasický prodej nemovitosti zprostředkováním

Nezávazná konzultace

Potřebujete více informací?

Pokud potřebujete doptat se na řešit konkrétní případ, napište nám nebo zavolejte
+420 704 255 675
Rádi vám podáme informace.Konzultace pro vás zdarma

Chcete získat PDF Tahák zdarma?

Jednoduše zadejte svou emailovou adresu a já vám na ni ihned odešlu slíbené PDF: