Výkup Nemovitostí za hotové

  • Nabízíme efektivní a bezstarostný prodej vaší nemovitosti za  optimální cenu.
  • Potřebujete okamžité peníze, nebo jednoduše chcete změnit prostředí?
  • Rozumíme vašim potřebám a stresu, který s tím může souviset.
  • Právě proto jsme zde my, abychom vám pomohli.

Nezávazně vás kontaktujeme 

V čem se liší využití výkupu nemovitostisti

Nemovitost v exekuci
nebo insolvenci >>

Potřebuji rychle peníze
na podnikání >>

Spoluvlastnický podíl
na nemovitosti >>

Vykupujeme nemovitosti po celé České republice

Máte byt, který už nechcete nebo nepotřebujete? Máte přebytečnou nemovitost, kterou si nevíte rady? Už jste někdy zvažovali výkup nemovitosti?

  • Specializujeme se na výkup bytů, domů, pozemků 
  • Nabízíme rychlý, férový a transparentní proces výkupu.
  • Nezáleží nám na stavu Vašeho bytu, zda je nový, starší, zrekonstruovaný nebo naopak vyžaduje rekonstrukci.
  • Typ vlastnictví,  osobní,či družstevní 
  • Dispozici bytu neřešíme, zda je jednopokojový, nebo třeba čtyřpokojový.
  • Lokalita? Ta pro nás také není rozhodující. Jsme připraveni vykoupit nemovitost kdekoliv.

Okamžitá platba za nemovitost

1 ikona (90 × 90 px)

Náš profesionální servis vám zaručí rychlý a bezproblémový prodej vaší nemovitosti s možností okamžité platby.

1-2 ikona (90 × 90 px)

Nezabýváme se prohlídkami ani hledáním kupců, protože byt kupujeme my. Termín prodeje si můžete vybrat podle svého uvážení.

1-3ikona (90 × 90 px)

Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku, která vám umožní zjistit aktuální tržní hodnotu vašeho majetku a možnost okamžitého prodeje.

kombinace nemovitostí dohromady

V čem se liší výkupy nemovitostí?

Výkupy nemovitostí v roce 2023 se mohou lišit v závislosti na konkrétní situaci a formě výkupu. Výkupem nemovitosti se rozumí nabídka kupce koupit nemovitost za cenu stanovenou tržními podmínkami. 

Výkup nemovitosti se může týkat bytů, rodinných domů či pozemků. Tyto výkupy se liší určením výše tržní ceny, která závisí na mnoha faktorech jako je lokalita, velikost, stav nemovitosti, dopravní obslužnost a další služby. Tyto faktory pak ovlivňují odhadní cenu nemovitosti a tím i výši nabízených peněz.

Samotné výkupy pak mohou být prováděny prostřednictvím vykupování jednotlivých bytů nebo pozemků, ale také mohou probíhat v rámci masivních prodejů nemovitostí v určité lokalitě v dané době. Z hlediska prodejů pak může výkup nemovitosti znamenat pro její majitele zajištění rychlého prodeje, často ale za nižší cenu. Na druhou stranu přináší toto řešení kupci výhodu, že si mohou zvolit z nabídky mnohem širší škály dostupných nemovitostí.

nemovitosti vykupujeme za hotové

Vykupujeme nemovitosti. Nemusíte čekat, až se najde kupec nemovitosti, za nemovitost vám zaplatíme okamžitě my, a to nejvyšší možnou částku. Vy tak máte peníze k dispozici okamžitě. Umíme řešit i složité životní situace. 

Ať už potřebujete rychle peníze na rozjezd podnikání, na umoření dluhů nebo na cokoli jiného, umíme vám pomoci tím, že odkoupíme vaši nemovitost nebo podíl na nemovitosti za hotové. Umíme vykoupit i dům či byt zatížený hypotékou nebo věcným břemenem. I pokud jste již v exekuci, může se najít řešení. Nebojte se ozvat, najdeme pro vás nejlepší řešení. 

Výkup nemovitosti, odhalíte skrytý potenciál svého majetku. S výkupy nemovitostí se otevírá nová kapitola pro vlastníky nemovitostí. Naše specializované služby zahrnují výkup bytů, rodinných domů a pozemků. Každá nemovitost je jedinečná a tržní ceny jsou pečlivě stanoveny s ohledem na lokaci, velikost, stav a další klíčové faktory. S námi dosáhnete nejlepšího možného vyhodnocení tržní ceny a nabídky, která vám zajistí rychlý prodej vaší nemovitosti.“

nemovitosti vykupujeme za hotové

Pro koho je vhodný výkup nemovitostí?

Výkup nemovitostí je vhodný pro ty, kdo potřebují svoji finanční situaci řešit rychle. Pro všechny, kteří nejsou schopni splácet své dluhy, aby je co nejdříve mohli splatit a nenarůstaly dále. Pro ty, co potřebují rychle peníze z jakéhokoli důvodu, například na rozjezd podnikání. Pro ty, kdo nemají čas čekat, až se najde vhodný kupec jejich nemovitosti. 

Naopak pokud máte času dostatek a potřebujete prodat nemovitost, doporučujeme klasický prodej nemovitosti zprostředkováním. V tom případě trvá obvykle několik měsíců, než se najde kupec nemovitosti, ale nemovitost prodáte za vyšší částku, pokud si počkáte.  I prodej nemovitosti zprostředkováním prodeje umíme zajistit

Zvažte výkup nemovitosti - Výhodná volba i pro podnikatele

Potřebujete rychle zpeněžit svou nemovitost? Nejste sám! Mnoho podnikatelů, kteří se pustili do nových projektů a potřebují okamžitě investovat, se ocitá v podobné situaci. Když máte nové obchodní partnery čekající na vás nebo na vás čekají lukrativní zakázky, nemůžete si dovolit riskovat a čekat na prodej nemovitosti měsíce či dokonce roky.

V dnešní době je běžnou praxí nabízet za výkup pouze 60-70 % tržní ceny, což může být vhodné pouze pro ty, kteří se ocitli v těžké finanční situaci. Nicméně, jakmile se dostanete k nabídkám s vyšším procentem, otevírá se úplně nová kapitola.

Při srovnání ztráty při výkupu s potenciální ztrátou, která by vznikla odkladem vašeho podnikatelského záměru o půl roku nebo déle, je ztráta při výkupu zanedbatelná. V mnoha případech se jedná o mnohem levnější volbu než bankovní úvěr. Navíc, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo splácíte již jiné úvěry, mohou vám být úvěry problematické. Je důležité si uvědomit, že provize pro realitní kanceláře by vás stejně stála zhruba 4-6 % tržní ceny.

Nebojte se o své peníze a čas, získejte rychlou hotovost za svou nemovitost!

Výkup nemovitosti

Prodej nemovitosti zprostředkováním

Jak probíhá výkup nemovitosti?

1.

Kontaktujte nás na tel. +420 704 255 675 nebo nám zašlete poptávku formulářem. Ozveme se Vám zpět. 

2.

Zjistíme Vaše potřeby, možnosti a posoudíme situaci. Domluvíme se s Vámi na řešení.

3.

Zdarma vypracujeme návrh smlouvy na výkup nemovitosti a zařídíme vše potřebné. Převezmeme komunikaci s úřady a účastníky řízení.

4.

Podepíšete smlouvu a vyplatíme Vám ihned peníze.

Jaké nemovitosti vykupujeme?

Při výkupu nemovitostí se neomezujeme jen na výkup bytů a domů, ale vykupujeme i chaty, chalupy, obchodní, kancelářské a komerční prostory. Realizujeme i výkup pozemků. Provádíme výkup nemovitostí za hotové i u nemovitostí zastavených hypotékou, s věcným břemenem a vykupujeme i podíly na nemovitostech. Naši zkušení advokáti si dokáží poradit i se složitými příklady, například v dědickém řízení. Vykupujeme nemovitosti v osobním i družstevním vlastnictví. Neváhejte se na nás obrátit, vždy se budeme snažit pomoci vám situaci vyřešit ve váš prospěch tak, abyste získali maximální možnou cenu. 

Reference

Často kladené otázky

Nejprve vyplatíme všechny Vaše závazky přímo věřitelům a zbytek Vám zašleme na účet nebo předáme v hotovosti. Poskytujeme i zálohu až do výše 1 000 000 Kč.

Peníze Vám vyplatíme v co nejkratší možné lhůtě, zpravidla do 48 hod. Je potřeba ale počítat s Vaší součinností – podepsat náležité dokumenty. Pokud má nemovitost nějaké zatížení nebo nastala nějaká složitá situace, může se lhůta protáhnout na několik dní. Poskytujeme i zálohu až do výše 1 mil Kč.

Naše služby jsou zdarma, neplatíte žádné další poplatky. Za nemovitosti nabízíme v případě okamžitého výkupu 80-90 % tržní ceny, rozdíl 10-20 % kryje naše riziko a naši provizi.

Cena nemovitosti se určuje dle aktuálních cenových map dle skutečné tržní ceny nemovitosti, která je vyšší než odhadní cena. 

Výkup nemovitostí probíhá po celé České republice. Kanceláře máme v Hradci Králové, ale dojedeme za Vámi kamkoli.

Ano, po analýze všech závazků umíme vyřešit kombinace smluvní zástavy, exekutorské nebo soudcovské zástavy, příkaz k prodeji nemovitosti a další. I složité situace umíme řešit. Nebojte se na nás obrátit. Společně to zvládneme.

Ano, umíme dražbu zastavit, aby se nekonala.

Vše za Vás vyřídíme ZDARMA ve spolupráci s naším právním oddělením, které má bohaté zkušenosti i s těmi nejobtížnějšími případy. Pracujeme pro Vás tak, abychom Vám mohli pomoci a zároveň jste získali co možná nejvíce peněz z Vaší nemovitosti.

Chcete získat PDF Tahák zdarma?

Jednoduše zadejte svou emailovou adresu a já vám na ni ihned odešlu slíbené PDF: