Máte finanční těžkosti a nevíte si s nimi rady?
Nabízíme vám pomocnou ruku.

Odhad ceny nemovitosti

On-line kalkulátor pro ocenění domu či bytu.
Více informací

Prodej nemovitosti zprostředkováním

Prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.
Více informací

Mám zadluženou nemovitost

Pokud vlastníte nemovitost a máte dluhy, které chcete vyřešit, ušetříme vám desítky tisíc
Více informací

Výkup nemovitosti

Umíme vykoupit nemovitosti zatížené jakýmkoli úvěrem, včetně hypotéky.
Více informací

Chci prodat nemovitost s věcným břemenem

Postaráme se o vaši nemovitost s věcným břemenem
Více informací

Zpětný leasing

Odkoupíme vaši nemovitost a necháme vás ji dále užívat.
Více informací

Vytěžte ze své nemovitosti co nejvíce

Pomůžeme vám prodat vaši nemovitost co nejlépe, tedy za maximální tržní cenu. Pokud potřebujete peníze na rozjezd podnikání, na umoření dluhů nebo na cokoli jiného, umíme vám pomoci tím, že nalezneme nejlepší způsob, jak prodat vaši nemovitost za skutečnou tržní cenu, a tím získat maximum možných finančních prostředků. Dokážeme pomoci i v situaci, kde je byt či dům zatížený hypotékou nebo věcným břemenem. Pokud jste již v exekuci, pomůžeme vám nalézt nejlepší možné, nejméně bolestivé řešení. Nebojte se ozvat, najdeme to nejlepší možné řešení pro vás.

O nás

Jsme společnost Early claims, s.r.o. založena v roce 2019 se sídlem v Hradci Králové. Jsme dynamicky se rozvíjející podnik, směřující svojí činnost do oblasti realitního odvětví

Zaměření poskytovaných služeb soustředíme na vyhledání investičních příležitostí s hlavním zaměřením na nemovitosti určené pro bydlení. Náš tým se specializuje na nemovitosti zatížené věcnými břemeny, zástavními smlouvami, nejasným vlastnictvím, nemovitostmi v podílovém spoluvlastnictví. Naše činnost klientům napomáhá vyřešení jejich situace, kterou sami nejsou schopni zvládnout. Jsou to oblasti právní, stavební, daňové, ale i mezilidské.

Reference klientů

Často kladené otázky

Konzultační schůzka ohledně Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme varianty řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Konzultace ohledně vašeho řešení je vždy zdarma.

Umíme pochopit naše klienty , a proto Vám vždy poskytneme přechodnou dobu k řešení . Rádi Vám pomůžeme se zajištěním, pronájmu nebo koupi jiné nemovitosti pro vaše bydlení

Kupní cena nemovitostí je vždy uložena v Advokátní úschově. Advokát má uzavřeno pojištění odpovědnosti na částku 35 milionů korun pro každý jeden obchodní případ. S námi máte jistotu úspěšného prodeje

Tržní cena nemovitosti se v čase pohybuje. Cenu stanovujeme na základě cenových map a Realitních specialistů s dlouholetitými zkušenostmi v dané lokalitě. Klient je pro nás vždy na prvním místě.

Adresu nemovitosti, fotografie interiéru a venkovní pohled nemovitosti a její krátký popis.

My jsme kupci nemovitosti. Obchod je bez realitky. Za právní ani realitní služby žádnou provizi neplatíte.

Není-li prodejce vlastníkem nemovitosti. Je-li nemovitost předmětem trestního řízení nebo soud vydal předběžné opatření. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu.

Nezávaná konzultace zdarma

Call Now Button