Hledáte investiční příležitost, která vám přinese zajímavý výnos

zároveň nabídne moderní a pohodlné bydlení v centru města? 

prodejní cena     1.850.000,- Kč

banner hlinsko pozemek

Hlinsko , které má bohatou historii a mnoho kulturních a přírodních památek. Zde je několik zajímavostí, které stojí za zmínku:

  • Muzeum Vysočiny – V Hlinsku se nachází velké regionální muzeum, které nabízí pestrý přehled historie a kultury Vysočiny. Muzeum je rozděleno do více než 20 expozic, lidových tradic, archeologie a umění.
  • Betlém – který se nachází v kostele Narození Panny Marie. Tento betlém se řadí mezi největší a nejkrásnější v Evropě.
  • Památník Tomáše Garrigua Masaryka – památník prvního československého prezidenta, který zde strávil několik let svého života.
  • Přírodní památky – V okolí se nachází několik přírodních památek, jako například Křížová hora, Ztracený lom nebo Chvojnovský potok, které lákají turisty a milovníky přírody.
  • Tradice lidových řemesel – Hlinsko je známé pro své tradiční lidové řemesla, jako jsou ruční tkaní, košíkářství a výroba hudebních nástrojů. Tyto řemesla jsou dodnes živá tradice, kterou si můžete prohlédnout například v muzeu nebo v některých z místních dílen.
  • Hlinecký pivovar –  místní pivovar, který vaří tradiční české pivo. Pivovar nabízí prohlídky s ochutnávkou piva a je oblíbeným místem pro mnoho návštěvníků.
Previous
Next

Nabízíme vám pozemek o velikosti 407 m2 v srdci města Hlinska s platným územním  plánem na výstavbu moderního bytového domu

Pozemek je napojen na obecní silnici, v blízkosti je potřebná infrastruktura vodovod, kanalizace, elektřina a další. Což zajišťuje snadnou a rychlou přípravu pro stavbu.

 

Vhodné geologické podmínky, které neomezují v této lokalitě v důsledku přírodních podmínek, jako jsou například povodně nebo sesuvy půdy.

 

Celkově lze tedy stavební pozemek popsat jako vhodnou parcelu pro výstavbu budovy, která splňuje požadavky na velikost, tvar, umístění a přístupnost a která se nachází v lokalitě vhodné pro daný typ výstavby.

 

 Investicí do tohoto projektu získáte nejen vysoký výnos, ale také pomůžete poskytnout obyvatelům města moderní a cenově dostupné bydlení.

 

 Můžete si být jisti, že váš investiční projekt bude mít skvělou poptávku, protože město Hlinsko je velmi atraktivní pro obyvatele, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v centru města.

 

Tuto příležitost nelze přehlédnout! Investujte do moderního bydlení v centru Hlinska.  Kontaktujte nás dnes a získejte více informací o této skvělé investiční příležitosti. Tato nabídka by vás mohla zaujmout.

KONTAKTUJTE NÁS

+420 704 255 675

info@zacnetejinak.cz

Call Now Button