Toto inovativní video osloví zájemce!

Nejenže získáte konkurenční výhodu, ale využíjete MOC nové technologie pro zdokonalení vašeho prodeje.

Nejpopulárnější
Základní balíček
887 Kč
BONUS
Základní balíček
Základní balíček
Základní balíček
Nejpopulárnější
Prémiový balíček
1477 Kč
BONUS
Máte nějaké dotazy ?

Pokud máte jakékoliv dotazy, či máte zájem o jiné služby, neváhejte nás kontaktovat a společně se na to podíváme.

Často kladené otázky

Tržní cena nemovitosti se v čase pohybuje. Cenu stanovujeme na základě cenových map a Realitních specialistů s dlouholetými zkušenostmi v dané lokalitě. 

Informace o zájemcích vám jsou zaslány do uvedené emailové schránky. Zájemce, který projeví zájem o prohlídku bude kontaktovat a organizovat prohlídku dle vašeho času. 

Prodej nemovitosti může trvat různě dlouho – závisí to na ceně, lokalitě.  Průměrně se prodej bytu pohybuje kolem 3 měsíců, zatímco u rodinných domů musíme počítat s délkou prodeje až 6 měsíců, protože potenciálních zájemců je méně. Samotný převod vlastnického práva v katastru nemovitostí trvá minimálně měsíc.

Ano, můžete si domluvit kompletní prodejní podporu.

Obvyklá výše provize realitní kanceláře se obvykle pohybuje v rozmezí 3-5 %, avšak může být i vyšší. Zákon o realitním zprostředkování nepředepisuje maximální výši provize.  Nám žádnou provizi při prodeji neplatíte.

Odhad tržní ceny je prováděn profesionálními odhadci, kteří využívají objektivní údaje, jako jsou dispozice, výměra nebo stav nemovitosti. Zároveň pečlivě sledují dynamiku realitního trhu. Kvalitní odhad tržní ceny se opírá o údaje z katastru nemovitostí, kde jsou zaznamenány prodejní ceny nemovitostí z kupních smluv. Dále odhadci využívají cenové mapy, které ukazují rozdíly v prodejních cenách podle lokalit. Důležitým zdrojem jsou také databáze realitních kanceláří.

Rádi vám poskytneme takový odhad zdarma.

Smluvní konzultaci poskytujeme včetně , zajištění úschovy finančních prostředků. Tato služba je zpoplatněna dle rozsahu.  Stačí napsat do formuláře a spojíme se  s vámi.

Nezávazná konzultace

Potřebujete více informací?

Pokud potřebujete doptat se na řešit konkrétní případ, napište nám nebo zavolejte
+420 704 255 675
Rádi vám podáme informace.Konzultace pro vás zdarma

Chcete získat PDF Tahák zdarma?

Jednoduše zadejte svou emailovou adresu a já vám na ni ihned odešlu slíbené PDF: